Sběr papíru

Vážení rodiče, vážení učitelé,
Ve dnech 12.10. čtvrtek a 13.10. pátek mezi 7hod – 8:30hod bude opět probíhat sběr papíru.
Stejně jako minule vyhlašujeme soutěž o nejvíce nasbíraných kg za třídu a největší počet účastníků za třídu.
Vítězové opět dostanou peněžní odměnu do třídního fondu. Polovina výtěžku bude předána škole na nákup materiálu pro tvorbu halloweenské a vánoční výzdoby školy v rámci výtvarné výchovy.
Přispějme zapojením se do akce k ekologické výchově a podporujme uměleckou činnost našich dětí. Kdo ví, zda ve vašem dítku nedříme nový Picasso?
Kontejner bude přistavený ve dvoře kotelny vedle školy západním směrem (na konci slepé ulice kolem hlavního vchodu do školy) jako na jaře.
S nákladem více než 20 kg bude možné zajet do dvora autem, před vjezdem ale počkejte na pokyny organizátorů, dbejte prosím při tom zvýšené opatrnosti a berte ohled na pěší.
Těšíme se na vás a děkujeme za spolupráci
Spolek rodičů Milíčov
www.rodice-milicov.cz

P. S.: Kdo byste nám rádi pomohli s organizací, ať již této, nebo kterékoli jiné akce, ozvěte se nám na tel: 603 222 589 nebo na mail rodice-milicov@seznam.cz